Ветерници Производител, добавувач-GOOGOL COMPANY.
GOOGOL COMPANY беше поставен основана во Taiwan. Нашата компанија специјализирана за дизајн, развој, производство, продажба, производство и OEM на Ветерници. Со атрактивен дизајн, моќни функции, со висок квалитет, поволни цени и одличен по-продажба на услуги, нашите производи се најде популарност со клиентите.

Ветерници

300W вертикална ветерна турбина Производител на квалитет во ТајванВисина:1.3мДијаметар на ротација:0.8мТежина:35 кгМатеријал за сечилото:композитен материјал засилен со стаклени влакна Изведба:Номинална моќност:300 WНоминална брзина на ветерот:12 м/сИсечете-во брзината на ветерот:2.5м/сНамалете ја брзината на ветерот:24 м/сНоминална брзина:300 вртежи во минутаАнти-максимална брзина на ветерот(3 секунди просек):60 м/сБучава(12 м/с): &ле;36 db Енергетска опрема:Тип на генератор:три-генератор на фазен постојан магнетНоминален излез:DC12V,DC24V,DC48V
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ветерници, треба да знаете за највисок квалитет на Ветерници производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
Ние би сакале да биде вашиот најголем доверливи

Ветерници

производители, добавувачи и извозниците. Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика, нашите производи се многу заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас. Одличен квалитет на производот и вредност од цената на реферирање. Ние со нетрпение очекуваме да добиеме вашето пребарување. pls љубезно контактирајте не за понатамошни детали.