Преносливи соларни панели Производители, добавувачи во Taiwan.
GOOGOL COMPANY обезбедува широк опсег професионални технологија се фокусира на Преносливи соларни панели производство, снабдување и развој. Нашето искуство во дизајн и производство ни овозможи да понудиме производи за било application.Also ние може да го менува сите постоечки стандард дизајн за да се приспособат на вашите потреби. Ние сме високо-технолошка компанија во оваа област кој е способен за проектирање, производство серија на висок квалитет products.We биле основани стабилна и сигурна кооперативни односи со клиентите во целиот свет. Добредојдовте да се приклучат на широк и поволни соработка со нас сега!

Преносливи соларни панели

Најдобар соларни полначи за соларна енергија водоотпорни 5000mah LED светло за квалитетен производител во ТајванВОСПИТНО-SPB5 -Водоотпорна соларна електрична банка,отпорен на прашина,отпорен на удари 5000mah -Сончевата енергија се користи за да се зголеми времето на користење,соларен полнач со соларен панел со висока ефикасност -Двоен излез со 2.1А брзо полнење за кој било мобилен телефон и таблет компјутер -Изграден-во LED фенерчеСпец:Големина:142*75*13.6 ммТип на батерија:литиумска батеријаКапацитет на батеријата:5000 mAhНоминален капацитет:3400 mAhСоларен панел:Монокристален силикон 5V/200 mAВлез:DC 5V/1АИзлез:DC 5V/2А(Двојна 2А)Работна температура: -20~55℃
Најдете и купете Преносливи соларни панели по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, добавувачите, компанијата и фабриката на Преносливи соларни панели во Taiwan
Ние можеме да им понудиме на нашите

Преносливи соларни панели

на високо Намалените цени. Овие лесно може да се искористи во водечка индустрија на цени со прилагодени спецификации на клиентите. Сите вработени срдечно го поздравува голем број на бизнисмени од странски компании да се создаде брилијантна!