Банка за соларна енергија

Висок квалитет и најдобра цена Банка за соларна енергија во Taiwan.
Ние сме професионални производителот, набавувачот и извозник што се занимава со дизајн, развој и производство на Банка за соларна енергија. Со удобен превоз accessSelling добро во текот на домашниот пазар, нашите производи имаат освоено пофалби од потрошувачите во целиот свет, исто така, поздравен од страна на клиентите во Taiwan. Ние сме во потрага очекуваме да соработуваме со повеќе клиенти низ целиот свет за заеднички развој и взаемна корист. контактирајте не денес да имаат корист од она што ние го нудиме.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Банка за соларна енергија, треба да знаете за највисок квалитет на Банка за соларна енергија производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
Нашата компанија е специјализирана за снабдување на најдобрите производи Банка за соларна енергија. Тајната на успехот на меѓународната арена. Сите наши колеги прават деловни активности со клиенти. Ние не им ветуваме лесно на клиентите. Откако ќе ветиме, мора да исчезнеме сите, без оглед на трошоците. Клиент сме ние. Затоа, ние им даваме приоритет на потребите на нашите клиенти и се стремиме да воспоставиме далекусежни партнерства со клиенти и да станеме долгорочен важен партнер на кој клиентите му веруваат и се потпираат за успех. Ве уверуваме дека нашата компанија е способна да ги обезбеди најдобрите производи и услуги по продажбата.
  • Банка за соларна енергија - AMAZEN-SPB5
Банка за соларна енергија
модел - AMAZEN-SPB5
Најдобар соларни полначи за соларна енергија водоотпорни 5000mah LED светло за квалитетен производител во Тајван
ВОСПИТНО-SPB5
-Водоотпорна соларна електрична банка,отпорен на прашина,отпорен на удари 5000mah
-Сончевата енергија се користи за да се зголеми времето на користење,соларен полнач со соларен панел со висока ефикасност
-Двоен излез со 2.1А брзо полнење за кој било мобилен телефон и таблет компјутер
-Изграден-во LED фенерче
Спец:
Големина:142*75*13.6 мм
Тип на батерија:литиумска батерија
Капацитет на батеријата:5000 mAh
Номинален капацитет:3400 mAh
Соларен панел:Монокристален силикон 5V/200 mA
Влез:DC 5V/1А
Излез:DC 5V/2А(Двојна 2А)
Работна температура: -20~55℃
Inquire Now
производи Листа